СитиАрт

 

«СітіАрт»- рекламне агентство з власними виробничими потужностями, надійний партнер у сфері реклами. За роки своєї діяльності встигло завоювати та втримати міцну позицію не тільки на ринку України, а й поза її межами. Компанія має величезний досвід виготовлення зовнішньої реклами різного ступеня складності.

Розпочавши свою діяльність у 2007 році, як агентство яке спеціалізувалось на супроводі своїх клієнтів у проведені рекламних заходів, вже з 2008 року запускає власне виробноцтво. І це незважаючи на те, що сама компанія починалась з 3 людей, та офісного приміщення розміром 15м.кв. З кожним роком ми динамічно розвиваємось - збільшуюємо виробничі потужності, розширяємо географію виконання робіт. На даний час "СітіАрт" це виробниче підприємством з штатом понад 40 людей, виробничими та складськими приміщеннями понад 500м.кв.

Наша рекламна агенція СітіАрт є виробником широкоформатного друку, а саме друк на плівці Oracal, вінілі, папері для бігбордів та інших рекламних матеріалах. Також ми займаємося брендуванням торгівельних точок та транспорту, друкуємо рекламну поліграфію (каталоги, журнали, буклети, флаєри і т.п.), займаємося зовнішньою рекламою (лайтбокси, світлові та об'ємні вивіски і т.п.), флексодруком.

Нашими клієнтами є компанії зі всієї України: Nestle, LG, Оболонь, СКМ, КредоБанк, ІдеяБанк. Завдяки тому, що ми маємо свою мережу монтажників по всій Україні, якісний друк та прийнятні ціни, багато торгівельних мереж працюють з нами по брендуванню вітрин та транспорту. Серед них: Watsons, Космо, Фуршет, Родинна Ковбаска, Рукавичка, мережа АЗС ОККО.

Контакты:

  • Украина, Львов, ул. Чорновола, 59

  • +3 8 (096) 844 39 61 +3 8 (032) 284 81 88
На карте: